Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Mikołajkowe upominki

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20170410_wspieranie_dzialalnosci/caritas-ds.png

tl_files/gallery/swietlica_parczew/loga/sponsorzy/logo_parczew_3.png

W czwartek, 6 grudnia 2018 roku, Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicę Socjoterapeutyczną w Parczewie odwiedzili niezwykli goście. Strażacy, w roli Mikołajów, dostarczyli naszym podopiecznym „mikołajowe upominki”.

Już od kilku lat Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie, organizuje zbiórkę pieniężną i robi paczki dla dzieci z naszej placówki. Również w tym roku Mikołaj nie zawiódł! Panowie Strażacy wręczyli dzieciom słodkie upominki oraz wielkie pudło z grami edukacyjnymi. Na twarzach naszych pociech pojawił się uśmiech. Dzieci w ramach wdzięczności zaśpiewały piosenkę, wręczyły piękne ozdoby świąteczne, a podsumowaniem spotkania było wspólne zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Panom Strażakom za pamięć, dobre serce i życzliwość okazaną naszym podopiecznym.

2018-12-06

Zdjęcia: Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie