Pomóżmy Panu Andrzejowi pokonać nowotwór

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki czas, kiedy pod przeciwnościami losu uginają się nasze kolana. Nie ma w tym nic dziwnego, wszyscy jesteśmy doświadczani przez życie. Da się jednak zauważyć, że niektórzy otrzymują wyjątkowo dotkliwą drogę do przejścia. Jedną z takich osób jest Pan Andrzej, który zmaga się z chorobą nowotworową. Jego żona przegrała taką walkę.

W celu wsparcia mężczyzny w tej sytuacji, już po raz trzeci jest organizowany bal charytatywny. Odbędzie się on 3 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie - więcej informacji zawiera załączony plakat. Możemy wspomóc Pana Andrzeja nie tylko przychodząc na bal - możemy ofiarować sumę do puszki, jak i pomóc przy przygotowaniach do balu.

Liczę na Was i Wasze gesty miłości.

Z Panem Bogiem

ks. Paweł Wojdat