Potrzeba pomoc dla 11-letniej Gabrysi

Gabrysia ma 11 lat, od ośmiu zmaga się z chorobą nowotworową rdzenia kręgowego oraz szeregiem innych, ciężkich schorzeń wywołanych długoletnią chemioterapią. Rodzina mieszka w niekomfortowych warunkach, boryka się m.in. z brakiem łazienki. Ciasne przejścia oraz progi stanowią barierę nie do pokonania dla osoby poruszającej się na wózku. Sześcioosobowa rodzina mieszka na 38m2 w małej miejscowości w gminie Włodawa. Sytuacja materialna rodziny jest bardzo trudna, ponieważ znaczną część dochodów pochłania leczenie Gabrysi.

Dziewczynka od września br. posiada utworzone subkonto w naszej organizacji, na które można przekazywać 1% podatku oraz inne darowizny. Wpłat prosimy dokonywać na konto BS Siedlce 78 9194 0007 0027 9318 2000 0010 z dopiskiem „Znoszenie barier dla Gabrieli Andor”.

Obecnie na terenie Diecezji Siedleckiej organizowane są zbiórki w kościołach.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję i wsparli małą Gabrielę. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich Księży Proboszczów, którzy wyrazili zgodę na przeprowadzenie zbiórki na terenie swojej parafii.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z przebiegu remontu domu

Stara podłoga przed remontem

Dobudowana cześć domu

Stary pokój Gabrysi

Nowy pokój Gabrysi

Stara i dobudowana część domu

Nowa łazienka

Informacje oraz zdjęcia dzięki uprzejmości i za zgodą rodziców Gabrysi, Państwa Ireny i Grzegorza Andorów.