Włodawa: Roztańczeni seniorzy

W minioną sobotę, 17 lutego 2018 r., we Włodawskim Domu Kultury, odbył się pokaz tańca towarzyskiego uczestników Klubu Seniora „Senior Przyszłości” - projektu Caritas Diecezji Siedleckiej. Dopisała publiczność i dobry nastrój.

Klubowicze z Włodawy, Radzynia Podlaskiego i Białej Podlaskiej mieli okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności szerszej publiczności. - Ten pokaz był także swego rodzaju podsumowaniem zajęć z instruktorami - mówi Anna Walczyna, koordynatorka projektu. I dodaje: - Impreza taneczna była podzielona na trzy części. Każdy z klubów z Radzynia, Włodawy i Białej Podlaskiej miał osobny program, który zaprezentował podczas 10-minutowego pokazu. Uczestnicy dostali ogromne brawa i, choć był to konkurs, to wszyscy zajęli równorzędne pierwsze miejsca. Jak podkreśla Anna Walczyna, emocje były ogromne,  ale wszyscy zachowali profesjonalizm.

Imprezie towarzyszyła wystawa fotograficzna ph. „Współczesna twarz seniora”, która również wywołała bardzo pozytywne reakcje wśród publiczności – wspomina koordynatorka. - Dzięki temu do Klubu Seniora zapisali się kolejni uczestnicy, którzy widząc, jakie są zajęcia, również zapragnęli w tym projekcie uczestniczyć.

Wystawę ponownie będzie można zobaczyć 24 marca 2018r. na zakończenie projektu, które odbędzie się w Radzyniu Podlaskim.

(SSz)

2018-02-20